Slide 1
stylizacja oprawy oczu
Henna brwi

Malowanie brwi henną to prawdziwe zbawienie dla kobiet zmagających się z problemem rzadkich włosów w okolicach oczu. Z tego zabiegu z nie mniejszą chęcią korzystają także osoby o jasnej karnacji i odzieniu włosów, przez co brwi stają się mniej widoczne. Decydując się na nasze usługi, zapewniają sobie Panie najwyższą jakość w tym zakresie, gwarantowaną przez korzystanie z kosmetyków znanych i renomowanych marek.

Henna rzęs

Rzadkie lub wypadające rzęsy są problemem wśród wielu kobiet. Decydują się więc one albo na przedłużenie, albo na zabieg henną. Ten drugi korzystnie wpływa na naturalne rzęsy, nadając im koloru oraz lepszego blasku. W połączeniu z mascarą i intensywnym makijażem z pewnością będą prezentowały się oszałamiająco.

Henna brwi i rzęs

Kobietom, które nie chcą się ograniczać, polecamy rozwiązanie kompleksowe, czyli zabieg henną zarówno na brwi, jak i rzęsy. Tym sposobem nada się oczom dodatkowy wymiar, a przepełnione tajemniczością i czarem spojrzenie bez wątpienia zrobi na każdym wrażenie.

Henna brwi i rzęs + regulacja

W przypadku chęci poprawy linii brwi warto zdecydować się dodatkowo na regulację. Tym sposobem pozbywamy się włosków burzących symetrię oprawy oczu, przy jednoczesnym nadaniu jej konkretnej barwy oraz charakteru.

Henna brwi + regulacja

Kiedy Klientki nie interesuje henna rzęs, lecz w dalszym ciągu chciałaby poprawić wygląd swoich brwi, to strzałem w dziesiątkę okaże się połączenie regulacji z henną wyłącznie tego elementu obszaru oka. Wyrównane i przyciemnione brwi doskonale podkreślą atuty twarzy, nadając jej więcej głębi.

Regulacja brwi

Brwi, jak każde włosy, mają to do siebie, że niekiedy nie lubią być w jednej linii, warto więc je cyklicznie korygować i regulować. Trzeba jednak uważać, aby nie usunąć zbyt dużej liczby włosów. Właśnie dlatego tego rodzaju zabiegi najlepiej wykonywać w profesjonalnych salonach, takich jak nasz. Satysfakcja z efektu gwarantowana.

Nitkowanie brwi/ twarzy

Nitkowanie to coraz częściej wykorzystywana metoda, dzięki której można doskonale wyregulować łuk brwi, chociaż nie tylko – z pełnym powodzeniem stosować go można również na twarzy. Nitkowanie pozwala usunąć nawet najcieńsze włoski, które są niemalże niewidoczne w okolicach brwi, na policzkach czy brodzie. Doskonale radzi sobie też z meszkiem na górnej wardze.