Slide 1
Intraceuticals – zabieg piękności z Hollywood

Intraceuticals – zabieg piękności z Hollywood

Zastanawia Cię sekret piękności Jessiki Biel? Chcesz mieć skórę gładką jak Kim Kardashian? A może zachodzisz w głowę, jakim zabiegom poddaje się Paula Patton, że ma tak zniewalającą cerę? Wszystkie te gwiazdy łączy jedna rzecz – zaufały australijskiej metodzie odmładzania i nawilżania skóry znanej jako intraceuticals (infuzja tlenowa).

Metoda ta jest jednym z dowodów na doskonałe współgranie ze sobą medycyny oraz kosmetologii. Korzystając z najnowszych rozwiązań oraz zdobyczy naukowych, współczesna branża kosmetyczna jest w stanie czynić cuda bez inwazyjnego naruszania struktury samej skóry.

Intraceuticals – co to jest?

Intraceuticals polega na wykorzystaniu dwóch form kwasu hialuronowego – nisko- oraz wielocząsteczkowego. Pierwszy z nich wykorzystywany jest jako nośnik związków aktywnych, ponadto nawilża skórę. Drugo natomiast – wiąże i zatrzymuje wilgoć. Efekty działania są widoczne już po pierwszym zabiegu, a utrzymują się nawet do 10 dni. Dla wzmocnienia rezultatów i utrzymania ich przez dłuższy czas zaleca się 6-ciotygodniową kurację, po jednym zabiegu w odstępie 7 dni.

Zabieg jest niezwykle przyjemny i relaksujący, nie wiąże się też z żadnymi efektami ubocznymi.

Zalety Intraceuticals:

  • poprawa konturów twarzy,

  • „odmłodzenie” skóry,

  • napięcie skóry,

  • wygładzenie zmarszczek,

  • promienna, gładka cera.

Infuzja tlenowa w salonie PASSIONE

Chcesz wyglądać jak gwiazda filmowa? Stosujesz niesatysfakcjonujące półśrodki? Zapewnij sobie doskonałą pielęgnację skóry na głębokim poziomie. Pamiętaj – już po pierwszym zabiegu zobaczysz efekty. Zapraszamy do salonu PASSIONE.