Slide 1
pielęgnacja dłoni
Manicure z malowaniem Opi,Vinylowy

Połączenie tradycyjnego zabiegu (opartego na pielęgnacji paznokcia, łącznie ze skróceniem go, opiłowaniem płytki, a także usunięciem nieestetycznych skórek) z dodatkowym nałożeniem koloru na paznokieć. Dobór barwy zależy wyłącznie od osobistych preferencji Klientki, my natomiast zapewnimy nienaganną aplikację lakieru. Rezultat z pewnością zrobi wrażenie na każdej kobiecie.

Manicure z odżywką

W przypadku tego zabiegu pracy\ujemy najpierw na samej płytce paznokcia, skracając ją i opiłowując (usuwamy także skórki), a następnie dbamy o właściwe odżywienie. Efekt ten osiągamy poprzez aplikację odpowiednio dobranych odżywek wzmacniających płytkę i pobudzającą jej naturalną regenerację. Doskonałe rozwiązanie eliminujące problem łamiących się paznokci.

Manicure malowanie french

Manicure z malowaniem w typie french to opcja, która cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony Klientek. Zabieg polega najpierw na przygotowaniu płytki paznokcia, a więc skróceniu, opiłowaniu jej i usunięciu narastającej na niej skórki, aby następnie nałożyć lakier w kolorze skóry, zostawiając cienkie białe paseczki na końcach paznokci. Precyzja, z jaką wykonujemy tę usługę z pewnością zachwyci nawet najbardziej wymagających Klientów.

Malowanie paznokci

Paznokcie są jednym z kluczowych elementów dłoni wpływając na ich ogólny wizerunek. Skoro więc pomalowana płytka wzbudza znacznie lepsze wrażenie i uatrakcyjnia wygląd dłoni, nic dziwnego, że tyle pań nieustannie decyduje się na lakiery. Znajomość najnowszych technik oraz korzystanie z wysokiej jakości produktów pozwala nam stawać na wysokości każdego zadania w kwestii nakładania lakierów do paznokci.

Malowanie paznokci zdobienie/ french

Zdajemy sobie sprawę, że w obecnych czasach istnieje wiele sposobów wpływania na estetykę swoich paznokci. Idąc krok w krok z nowymi trendami, oferujemy także usługi z zakresu zdobienia paznokci, nadając im tym samym niezwykłego wyglądu, uroku i charakteru. Gwarantujemy stuprocentową satysfakcję z efektu.

Manicure bez malowania

Nie każdy zabieg paznokci musi skończyć się malowaniem – doskonale to rozumiemy, oferujemy więc rozwiązanie dla Klientek, które nie są zainteresowane dodatkowymi usługami estetycznymi, a interesuje ich jedynie skrócenie paznokci i spiłowanie płytki. Szanując oczekiwania pań, oferujemy również sam manicure, bez dodatkowych upiększeń.

Manicure japoński

Japońska odmiana manicure znana jest już od 400 lat. Przez ten czas była jedynie ulepszana i doprowadzana do perfekcji. Zabieg polega na wtarciu pasty witaminowej w płytkę, a następnie pokryciu jej warstwą pudru. Pozwala to nie tylko wzmocnić i odżywić paznokcie, lecz również nadać im fantastyczny wygląd. W wariancie japońskim subtelna estetyka spotyka efektywną pielęgnację.

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych metod stylizacji paznokcia. Łączy w sobie prostotę i szybką aplikację standardowych lakierów z wytrzymałością wariantów żelowych. Ta wytrzymałość jest właśnie jednym z głównych atutów hybryd, lecz nie bez znaczenia jest także niezwykły połysk, który zyskują paznokcie po zabiegu.

Manicure hybrydowy french

Jedną z zalet hybryd, obok której nie można przejść obojętnie, jest brak żadnych ograniczeń w kwestii stylizacji. Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, aby wykonać manicure hybrydowy w stylu francuskim, nadając tym samym paznokciom delikatności i subtelności przy jednoczesnym zadbaniu o ich wytrzymałość.

Malowanie hybrydą

Malowanie paznokci lakierami hybrydowymi zdecydowanie odbiega od aplikacji tradycyjnych lakierów. Aby zaoszczędzić sobie nerwów, lepiej nie decydować się na to samemu, jeśli nie mamy wprawy, i od razu skorzystać z usług kosmetyczki. Efekt profesjonalnie nałożonych lakierów hybrydowych z pewnością zachwyci każdą Klientkę.

Usunięcie lakieru hybrydowego/ żelu + manicure

W zakresie naszych usług mieści się także zdejmowanie hybryd, a ponieważ paznokcie po długotrwałym noszeniu takiego lakieru mogą potrzebować pielęgnacji, oferujemy od razu manicure. Tym sposobem nie tylko można pozbyć się hybryd, lecz także zadbać o płytkę swoich paznokci i ich długość.

Naprawa paznokcia

Korzystanie z niewłaściwych kosmetyków lub nieprofesjonalne nakładanie ich może spowodować poważne uszkodzenia w strukturze samej płytki. Chociaż paznokcie regenerują się stosunkowo szybko, to nieestetyczny wygląd czy towarzyszący ból mogą skutecznie obniżyć samopoczucie. Aby złagodzić nieprzyjemne uczucie i przyspieszyć proces odżywiania, warto zdecydować się na zabieg mający na celu go wesprzeć.

Cyrkonie

Zdobienie paznokci niewielkimi cyrkoniami to doskonałe uzupełnienie pięknej stylizacji. Podkreśla piękno dłoni i wagę chwili, idealnie sprawdza się więc na ważne uroczystości takie jak wesele czy chrzciny. Nałożenie kamieni wymaga precyzji oraz wykorzystania odpowiednich preparatów, zatem lepiej nie wykonywać tego samodzielnie, tylko od razu zdecydować się na profesjonalne usługi kosmetyczne.

Peeling + maska

Peeling w połączeniu z maską na paznokcie to fantastyczna, stosunkowo nowatorska technika pielęgnacji paznokci. Sprawdza się w przypadku konieczności wspierania naturalnego procesu regeneracyjnego. Dodatkowo ma działanie utwardzające, dzięki czemu całkowicie eliminuje problem łamania się i pękania paznokci.