Slide 1
pielęgnacja stóp
Pedicure z odżywką

Paznokcie u stóp potrzebują nie mniejszego odżywienia niż te u dłoni. Aby zapewnić im odpowiednią pielęgnację. Skrócenie oraz spiłowanie paznokci, a następnie nałożenie na nie odpowiedniego preparatu z pewnością zadziała z niezwykłą skutecznością. Tego rodzaju zabieg znacznie poprawi wygląd stóp oraz poprawi samopoczucie każdej kobiety.

Pedicure z malowaniem klasycznym

Po wykonaniu pedicure można również upiększyć paznokcie i nadać im niezwykłego charakteru. W takiej sytuacji doskonale sprawdzi się pomalowanie ich lakierem. Wybór barwy oczywiście zależy od Klientki, my natomiast zapewniamy wysokiej jakości produkty, dzięki którym kolor utrzymuje się długo i jest wyjątkowo nasycony.

Pedicure hybrydowy

Nakładanie hybryd nie jest wyłącznie domeną zabiegów dłoni. W kwestii pedicure również możemy zaproponować profesjonalne hybrydy. Trwałe i pięknie prezentujące się paznokcie zrobią wrażenie na każdym, kto tylko je zobaczy. Fantastyczne uzupełnienie letnich stylizacji, które utrzymuje się na płytce przez długi czas.

Pedicure częściowy

Zabieg ten polega na pielęgnacji wyłącznie jednej części stopy. Zgodnie z życzeniem klienta zajmujemy się paznokciami lub piętami. Jest to szczególne przydatne w przypadku pań, które nie potrzebują opracowania paznokci, lecz nie są usatysfakcjonowane stanem swojej skóry na stopach i chciałyby znaleźć rozwiązanie częściowe, bez konieczności płacenia za cały pedicure.

Pedicure z malowaniem + spa na stopy

Dla większego relaksu warto połączyć pedicure i malowanie z tzw. spa na stopy, czyli szeregiem pomniejszych zabiegów wpływających na poprawę ogólnego samopoczucia. Dzięki połączeniu profesjonalnego podejścia z wysokiej jakości produktami każda Klientka może być pewna, że decydując się na takie rozwiązanie, zapewni sobie fantastyczne odprężenie.

Pedicure hybrydowy + spa na stopy

Dla kobiet zainteresowanych opcją spa z pedicurem i nałożeniem hybryd proponujemy właśnie taki zabieg. Kilka chwil odprężenia spowodowanych pielęgnacją stopy z pewnością poprawi samopoczucie każdej Klientki, a dodatkowo, po takim zabiegu nałożymy lakier hybrydowy, co tylko pogłębi poczucie satysfakcji.