Slide 1
strefa męska
Manicure z odżywką

Problemy z dłońmi  nie są wyłącznie domeną kobiet. Nieodżywione i wymagające pielęgnacji paznokcie zdarzają się również u mężczyzn, którzy coraz chętniej i śmielej korzystają z usług profesjonalnych kosmetyczek. Męski manicure polega na skróceniu paznokci oraz opiłowaniu płytki, a także pozbyciu się narastających na niej skórek. W dalszej kolejności nakładamy na paznokcie bezbarwną odżywkę utwardzającą oraz poprawiającą kondycję paznokci.

Pedicure spa

W przypadku pedicure zajmujemy się nie tylko paznokciami, ale również skórą na piętach i podeszwach. Następnie, korzystając z najwyższej jakości produktów, zapewniamy spa dla stóp, które znacznie zwiększa poczucie komfortu, zabieg ten również odpręża i relaksuje – idealne rozwiązanie po dniu pełnym wrażeń.

Depilacja uszu

Niepożądane owłosienie staje się dużym problemem wśród mężczyzn dbających o swój wygląd. I chociaż można usunąć je domowymi metodami, to stuprocentowe bezpieczeństwo gwarantują jedynie profesjonalne usługi kosmetyczne. Jeżeli więc interesuje Panów usuwanie owłosienia uszu, to zachęcamy do kontaktu.

Depilacja nosa

Problemem podobnym do niechcianego owłosienia uszu stają się włoski w nosie. Je również można usunąć w domu, lecz efekt ten najczęściej nie dość, że nie jest zbyt długotrwały, to jeszcze pozostawia nieprzyjemne wrażenie kłucia w nosie. Aby więc uniknąć tego typu nieprzyjemności, warto od razu skorzystać z usług kosmetyczki.