Slide 1
Masaż
Masaż relaksacyjny (całego ciała)

Stres, pośpieszny tryb życia, siedząca pozycja w pracy… wszystko to powoduje, że prędzej czy później nasze ciało zaczyna dopominać się o odpowiedni relaks oraz stymulację. Oczywiście zawsze warto postawić na odrobinę ruchu czy ćwiczenia wydolnościowe, jednak nic nie zastąpi masażu. Metoda ta od wieku stosowana jest do redukcji stresu, poprawy krążenia oraz złagodzenia napięcia mięśniowego.

Masaż relaksacyjny pleców

Plecy to jedna z najczęściej masowanych partii ciała. Znajdujące się tam mięśnie zwykle ulegają nieprzyjemnemu napięciu, co wywołuje nie tylko ogólny dyskomfort, ale może skończyć się nawet bólem. Aby zapobiec pogłębiającemu się problemowi należy zapewnić sobie kilka sesji masażu właśnie tej partii ciała. Szybko się okaże, że nacisk na odpowiednie mięśnie znacznie podniesie nasze samopoczucie.

Masaż relaksacyjny karku

Sztywniejący kark oraz wrażenie drętwiejącej szyi często występują po przebudzeniu – niekiedy mijają błyskawicznie, lecz zdarza się, że stan ten utrzymuje się nawet przez dłuższy czas. Bywa to niezwykle irytujące, może prowadzić nawet do poważnych problemów zdrowotnych. Na szczęście przyczyną zesztywnienia są skurcze mięśni, które wystarczy właściwie uciskać.

Masaż relaksacyjny stóp

Stopy są niezwykle unerwione, dzięki czemu z łatwością odczuwa się nawet najdrobniejszy ucisk. Noszenie zbyt obcisłych butów czy stojący model pracy potrafi mocno nadwyrężyć mięśni śródstopia, warto więc od czasu do czasu zapewnić sobie niezwykle relaksujący masaż, po którym poczujemy się znacznie lepiej, a kolejne dni w pracy upłyną na bezproblemowym wykonywaniu swoich obowiązków, bez zmartwień o uczucie dyskomfortu w stopach.

Masaż pleców dla kobiet w ciąży

Stan błogosławiony bywa dla kobiecych mięśni pleców niezwykle obciążający. Aby zapobiec tworzeniu się zmian i uśmierzyć ból, należy masować mięśnie z odpowiednim naciskiem. Wymaga to wprawy i pewności, dlatego lepiej nie polegać na najbliższych, tylko od razu skierować się do profesjonalisty, który zadba nadwyrężone mięśnie. Oczywiście pozycja, w której znajduje się kobieta podczas masażu jest w stu procentach komfortowa – zarówno dla niej, jak i dla dziecka.

Masaż relaksacyjny (częściowy+ peeling)

Prawdziwy relaks osiąga się podczas skrzyżowania masażu relaksacyjnego całego ciała z kompleksowym peelingiem. Odżywienie i odprężenie w jednym zabiegu, który na długi czas zapadnie w pamięć każdej Klientki. Połączenie wiedzy oraz doświadczenia w masażu z doskonałymi preparatami wykorzystywanymi w peelingu zapewnia najgłębszą pielęgnację zarówno na zewnątrz ciała, jak i wewnątrz.

Masaże przeciwbólowe (lecznicze)

Doskonale rozumiemy, że dla wielu osób masaż nie jest rozwiązaniem wyłącznie relaksacyjnym, a zdrowotnym. Wychodząc więc naprzeciw potrzebom Klientów, zdecydowaliśmy się zawrzeć w naszej ofercie również specjalne masaże mające na celu poprawę zdrowia każdego, kto potrzebuje tego rodzaju terapii w ramach swojego leczenia.

Masaż pleców

Ból pleców często ma podłoże mięśniowe, chociaż może mieć też źródło w układzie nerwowym bądź kostnym. Niezależnie jednak od jego przyczyn, odpowiednio dobrany masaż polegający na uciskaniu konkretnych obszarów pleców umożliwi znaczną poprawę stanu zdrowia, a przede wszystkim – redukcji bólu oraz dyskomfortu. Jest to doskonałe rozwiązanie wspierające tradycyjną terapię czy rehabilitację.

Masaż całego ciała

Masaż całego ciała jest zalecany osobom zmagającym się z dojmującym bólem mięśniowym wynikającym z najróżniejszych dolegliwości. Bardzo często sugerowany jest przez lekarzy podczas standardowej kuracji farmakologicznej bądź rehabilitacyjnej. Decydują się na niego również sportowcy, których tryb życia jest niezwykle obciążający dla układu mięśniowego. Regularny masaż potrafi znacznie zminimalizować ryzyko kontuzji lub zakwaszenia mięśni.

Masaż karku

Bólu karku nie można bagatelizować i przede wszystkim trzeba skonsultować się z lekarzem. Aby jednak zapewnić sobie komfort i zmniejszyć ból, warto również udać się na profesjonalny masaż. Nie wyeliminuje on w stu procentach problemu, choć znacznie go złagodzi. Wyspecjalizowani masażyści zadbają o każdego Klienta, dobierając metody oraz typ masażu do jego indywidualnych problemów.

Masaż mięśni twarzy

Nieprzyjemne wrażenie ucisku skupione dookoła twarzy potrafi być prawdziwym utrapieniem. Chociaż bywa, że dyskomfort ten ma podłoże nerwowe lub dermatologiczne, to w dalszym ciągu można go złagodzić poprzez odpowiednie uciskanie konkretnych odcinków mięśniowych. Taki masaż doskonale wpływa na ukrwienie oraz pozbycie się widocznych efektów starzenia.

Fizjoterapia innego odcinka ciała

Podejmujemy się także masaży innej partii ciała, w zależności od potrzeb i problemów zdrowotnych. Nasza wykwalifikowana kadra doskonale radzi sobie z każdym tego rodzaju problemem – zachęcamy do skorzystania z naszej oferty również w przypadkach niestandardowych problemów zdrowotnych, które można złagodzić masażem.

Ułożenie diety

W naszym salonie zajmujemy się również profesjonalnym planowaniem diety. Niezależnie od tego, czy chodzi o dietę pod kątem sportów siłowych, sportów walki, redukcji tkanki tłuszczowej czy właśnie jej zbudowania, zapewniamy kompleksowe i profesjonale usługi w tym zakresie. Rozplanujemy dietę w trybie długoterminowym, tak, aby odpowiadała indywidualnym preferencjom każdego Klienta.

Cennik
Cena
Masaż relaksacyjny (całego ciała)150zł
Masaż relaksacyjny pleców80zł
Masaż relaksacyjny karku60zł
Masaż relaksacyjny stóp60zł
Masaż pleców dla kobiet w ciąży80zł
Masaż relaksacyjny (częściowy+ peeling)150zł
Masaż relaksacyjny (całego ciała + peeling)200zł

Masaże przeciwbólowe(lecznicze)

Pleców80-100zł
Całego działa120zł
Karku70zł
Mięśni twarzy60zł
Fizjoterapia innego odcinka ciała100zł
Ułożenie diety100zł