Zabiegi na twarz
Slider

Propozycje Mary Cohr Paris są często nazywane kosmetykami z labolatorium natury i w tym powiedzeniu jest sama prawda. Dzięki połączeniu wyłącznie naturalnych składników, rezultaty korzystanie z produktów tej firmy gwarantuje niezwykłe i satysfakcjonujące efekty. Gwarantują one odpowiednie odżywienie i nawilżenie skóry twarzy, co w pielęgnacji ma wręcz kluczowe znaczenie.

„Nowa skóra” pozwala na całkowite oczyszczenie skóry twarzy oraz głęboką pielęgnację, której efekty będą widoczne jeszcze przez długi czas po aplikacji kosmetyków. Zabieg ten jest szczególnie polecany osobom zmagającym się z problemem nadprodukcji sebum, co może znacznie przyczynić się do pogorszenia wyglądu cery.

Lifting skóry twarzy opiera się na naciągnięciu i pozbyciu się nadmiaru skóry, aby usunąć widoczne zmarszczki oraz poprawić owal twarzy. Jest to zabieg pełniący kluczową funkcję w procesie zatrzymywania wizualnych oznak starzenia. Wykonujemy go poprzez stymulacje mięśni i terapię próżniowej – ten bezbolesny i nieinwazyjny sposób przywrócenia skórze sprężystości jest nie tylko długotrwały, lecz również widoczny od pierwszych chwil.

Rozumiemy, że dla wielu Klientek w grę wchodzą wyłącznie zabiegi kompleksowe. Dlatego proponujemy rozwiązanie hybrydowe – całkowite odżywienie oraz detoksykację twarzy w połączeniu z nieinwazyjnym liftingiem o natychmiastowych efektach. Satysfakcjonujące rezultaty są możliwe do osiągnięcia dzięki połączeniu mini sany z podwójną jonizacją i elektrostymulacją. Wykorzystujemy najnowsze technologie w służbie piękna.

Diego della Palma to włoskie kosmetyki stworzone w oparciu o nowoczesne i rewolucyjne formuły. Ich działanie na skórę jest niezwykle odżywcze, dzięki czemu ich wykorzystanie pozwala uzyskać nieosiągalne dotąd rezultaty. Produkty oferowane przez tę firmę cieszą się niezwykłą renomą w świecie kosmetycznym, są po prostu synonimem najwyższej jakości.

Prawidłowy rozwój oraz estetyka skóry wymaga regularnej pielęgnacji, której podstawą jest detoksykacja oraz odżywianie. Dzięki takiej opcji, jak detox skóry, staje się ona wolna od wszelkich toksyn czy nadprodukowanego sebum. Ten całkowicie podstawowy zabieg  objawia się błyskawicznymi rezultatami oraz uczuciem lekkości na skórze twarzy.

Zabieg ten polega na przyspieszeniu regeneracji naskórka oraz naprawę uszkodzeń skóry spowodowanych różnorodnymi czynnikami zewnętrznymi oraz długotrwałym użytkowaniem źle dobranych kosmetyków. Ponadto zapewnia również działanie antyoksydacyjne, a także stymulację syntezy kolagenu i elastyny. Doskonałe rozwiązanie dla Pań szukających skutecznych sposobów na kompleksową regenerację i pielęgnację skóry twarzy.

Produkty z dopiskiem Icon Time doskonale wspierają zabiegi przeciwdziałające starzeniu. Są to świetne sposoby na podkrążone oczy czy tzw. kurze łapki. Proces regeneracji skóry twarzy opierający się na tych rozwiązaniach cechuje się również ujędrnieniem skóry oraz nadaniu jej większej elastyczności, co ma wręcz kluczowe znaczenie, kiedy produkcja kolagenu zaczyna słabnąć. Dodatkową zaletą jest możliwość stosowania preparatów Icon Time na każdy rodzaj skóry.

Wykorzystanie kwasów owocowych pozwala na pozbycie się wielu uciążliwych problemów i zmian skórnych. Mowa tu m.in. o przebarwieniach, trądziku, znamionach    , zmarszczkach, przesuszające się skórze czy brodawkach. A to i tak nie wszystkie dolegliwości, z którymi doskonale radzą sobie kwasy owocowe. Dobrze dobrane do kuracji pozwolą odzyskać skórze dawny blask i znacząco zwiększą komfort każdej Kobiety.

Kuracja na twarz pozwala znacznie poprawić wygląd cery i zmniejszyć jej dolegliwości. Znacząco też poprawia komfort i staje się podstawą do dalszych zabiegów, których nie można wykonywać przy obecności niektórych dolegliwości.

Osobom poszukującym kompleksowego podejścia lub borykającym się z problemami skórnymi wykraczającym poza obszar twarzy, zalecamy rozwiązanie łączące pielęgnację twarzy, szyi oraz dekoltu. Dzięki temu w stosunkowo krótkim czasie pozbywamy się zmian na całym widocznym obszarze ciała.

Połączenie unikalnych składników (melisy lekarskiej, mięty pieprzowej oraz skrzypu polnego) to gwarancja doskonałego oczyszczenie skóry twarzy, choć działanie tego zabiegu jest znacznie szersze. To doskonałe rozwiązanie w przypadku osób chcących poradzić sobie z takimi dolegliwościami, jak wiotkość skóry, słabe mikrokrążenie czy rozszerzenie porów. Kuracja ta zalecana jest także Kobietom chcącym przeciwdziałać fotostarzeniu skóry.

Rozwiązanie hybrydowe łączące zalety peelingu ziołowego Medex z atutami kuracji kwasami ziołowymi. Doskonałe rozwiązanie w przypadku uciążliwych i długo utrzymujących się zmian skórnych czy widocznych oznak starzenia. Połączenie obu metod gwarantuje rezultat widoczny gołym okiem już od pierwszego zabiegu.

Peeling kawitacyjny do niezwykle skuteczna odmiana tego zabiegu dostosowana do absolutnie każdego rodzaju skóry – jest wręcz uniwersalna. W szczególności jednak zaleca się ten zabieg osobom ze skórą mającą tendencję nadprodukcji sebum, trądziku, doskonale radzi sobie także z wągrami czy zaskórnikami. Doświadczenie pokazuje, że peeling kawitacyjny jest jedną z niewielu realnie pomagających metod na trądzik.

Zalety peelingu kawitacyjnego mogą objąć nie tylko skórę twarzy, lecz również całą widoczną skórę w okolicach twarzy, a zatem szyję i dekolt również. Metoda szczególnie zalecana w przypadku osób niemogących sobie poradzić ze zmianami rozprzestrzeniającymi się również poza samą skórą twarzy.

Połączenie peelingu kawitacyjnego z regenerującą maską to rozwiązanie pozwalające na pozbycie się uporczywych zmian skórnych oraz wyprysków i jednocześnie odżywienie skóry, zapewnienie jej odpowiedniego odprężenia, które po tego rodzaju peelingu może okazać się niezwykle efektywne. Dzięki temu efekty zabiegu kawitacyjnego utrzymają się jeszcze dłużej, a sam komfort skóry będzie znacznie większy.

Kompleksowe podejście do pielęgnacji i zadbanie o swoją twarz, szyję, dekolt, a zaraz po tym prawdziwy relaks w postaci masażu i odżywiająca maska to rozwiązanie łączące w sobie regeneracji z odprężeniem. Zabieg ten rozluźnia mięśnie twarzy, podnosząc jej komfort, eliminuje nieestetyczne i dojmujące zmiany w okolicach szyi oraz dekoltu, a także zapewnia właściwe odżywienie – często pogłębiające działanie peelingu.

Chociaż prosaki w żaden sposób nie zagrażają zdrowiu, to wiele osób uważa je za nieestetyczne zmiany skórne, które należy usunąć. Sam zabieg polega, po pierwsze, na pozbyciu się samej zmiany, i, po drugie, skutecznym wyczyszczeniu otworu, w którym powstał prosak. Zatkane ujścia gruczołu łojowego potrafią być prawdziwym utrapieniem, lecz ich usunięcie nie stanowi żadnego problemu.

Maski na twarz mają wielorakie działanie, niektóre z nich odżywiają skórę, inne pełnią funkcję w procesie detoksykacji, a jeszcze inne – regeneracyjną. Maskę należy dobrać odpowiednio do skóry, aby poprawić jej wygląd oraz pozbyć się nieestetycznych zmian. Wiele tego typu rozwiązań wspiera także zabiegi przeciwdziałające starzeniu. To ponadczasowy i doskonały sposób na pielęgnację skóry twarzy.

Cennik

Mary Cohr Paris

Cena
Catio Vital zabieg głęboko oczyszczający „Nowa skóra”260zł
Catio Lift zabieg drenująco-liftingujący260zł
Catio Vital Lift kompleksowy zabieg detoksykujący i liftingujący
(mini sauna, podwójna jonizacja i elektrostymulacja)
360zł

Diego dalla Palma

Detox skóry160zł
Skin map260zł
Icone Time300zł
Kwasy owocowe150-250zł
twarz150zł
twarz+szyja + dekolt250zł
Medex peeling ziołowy160zł
Medex peeling ziołowy + kwasy250zł
Peeling kawitacyjny (twarz)80zł
Peeling kawitacyjny (twarz,szyja, dekolt)150zł
Peeling kawitacyjny( twarz+ maska)100zł
Peeling kawitacyjny (twarz+szyja + dekolt)+maska+masaż150zł
Mezoterapia mikroigłowa250-350zł
Usuwanie prosaków50zł
Maska50zł