stylizacja oprawy oczu
Slider

Malowanie brwi henną to prawdziwe zbawienie dla kobiet zmagających się z problemem rzadkich włosów w okolicach oczu. Z tego zabiegu z nie mniejszą chęcią korzystają także osoby o jasnej karnacji i odzieniu włosów, przez co brwi stają się mniej widoczne. Decydując się na nasze usługi, zapewniają sobie Panie najwyższą jakość w tym zakresie, gwarantowaną przez korzystanie z kosmetyków znanych i renomowanych marek.

Rzadkie lub wypadające rzęsy są problemem wśród wielu kobiet. Decydują się więc one albo na przedłużenie, albo na zabieg henną. Ten drugi korzystnie wpływa na naturalne rzęsy, nadając im koloru oraz lepszego blasku. W połączeniu z mascarą i intensywnym makijażem z pewnością będą prezentowały się oszałamiająco.

Kobietom, które nie chcą się ograniczać, polecamy rozwiązanie kompleksowe, czyli zabieg henną zarówno na brwi, jak i rzęsy. Tym sposobem nada się oczom dodatkowy wymiar, a przepełnione tajemniczością i czarem spojrzenie bez wątpienia zrobi na każdym wrażenie.

W przypadku chęci poprawy linii brwi warto zdecydować się dodatkowo na regulację. Tym sposobem pozbywamy się włosków burzących symetrię oprawy oczu, przy jednoczesnym nadaniu jej konkretnej barwy oraz charakteru.

Kiedy Klientki nie interesuje henna rzęs, lecz w dalszym ciągu chciałaby poprawić wygląd swoich brwi, to strzałem w dziesiątkę okaże się połączenie regulacji z henną wyłącznie tego elementu obszaru oka. Wyrównane i przyciemnione brwi doskonale podkreślą atuty twarzy, nadając jej więcej głębi.

Brwi, jak każde włosy, mają to do siebie, że niekiedy nie lubią być w jednej linii, warto więc je cyklicznie korygować i regulować. Trzeba jednak uważać, aby nie usunąć zbyt dużej liczby włosów. Właśnie dlatego tego rodzaju zabiegi najlepiej wykonywać w profesjonalnych salonach, takich jak nasz. Satysfakcja z efektu gwarantowana.

Architektura to zabieg polegający na nadaniu brwi optymalnego kształtu, najlepiej dostosowanego do owalu twarzy, dzięki czemu ta prezentuje się znacznie estetycznej. Wymaga to odpowiedniego rozplanowania, lecz nasz wykwalifikowany personel gotowy jest również na tego rodzaju oczekiwanie za strony Klientek. Dodatkowo w połączeniu z henną Mayami, efekt potrafi przejść najśmielsze oczekiwania kobiety. Zachęcamy do wypróbowania.

Henna od firmy Mayamy to doskonały preparat cechujący się efektywnością oraz długo utrzymującym się efektem – aż do 2 tygodni na skórze i do 6 na włosach. Siła kosmetyku drzemie w całkowicie naturalnym składzie. Połączenie wysokiej jakości kosmetyku i umiejętności kosmetyczki powoduje, że wygląd brwi zyskują niespotykany dotąd wygląd.

Nitkowanie to coraz częściej wykorzystywana metoda, dzięki której można doskonale wyregulować łuk brwi, chociaż nie tylko – z pełnym powodzeniem stosować go można również na twarzy. Nitkowanie pozwala usunąć nawet najcieńsze włoski, które są niemalże niewidoczne w okolicach brwi, na policzkach czy brodzie. Doskonale radzi sobie też z meszkiem na górnej wardze.

Cennik
Cena
Henna brwi25zł
Henna rzęs25zł
Henna brwi i rzęs35zł
Henna brwi i rzęs + regulacja45zł
Henna brwi + regulacja35zł
Regulacja brwi20zł
Henna Mayamy + architektura80zł
Henna Mayamy60zł
Nitkowanie brwi/ twarzy