pielęgnacja stóp
Slider

Paznokcie u stóp potrzebują nie mniejszego odżywienia niż te u dłoni. Aby zapewnić im odpowiednią pielęgnację. Skrócenie oraz spiłowanie paznokci, a następnie nałożenie na nie odpowiedniego preparatu z pewnością zadziała z niezwykłą skutecznością. Tego rodzaju zabieg znacznie poprawi wygląd stóp oraz poprawi samopoczucie każdej kobiety.

Po wykonaniu pedicure można również upiększyć paznokcie i nadać im niezwykłego charakteru. W takiej sytuacji doskonale sprawdzi się pomalowanie ich lakierem. Wybór barwy oczywiście zależy od Klientki, my natomiast zapewniamy wysokiej jakości produkty, dzięki którym kolor utrzymuje się długo i jest wyjątkowo nasycony.

Nakładanie hybryd nie jest wyłącznie domeną zabiegów dłoni. W kwestii pedicure również możemy zaproponować profesjonalne hybrydy. Trwałe i pięknie prezentujące się paznokcie zrobią wrażenie na każdym, kto tylko je zobaczy. Fantastyczne uzupełnienie letnich stylizacji, które utrzymuje się na płytce przez długi czas.

Zabieg ten polega na pielęgnacji wyłącznie jednej części stopy. Zgodnie z życzeniem klienta zajmujemy się paznokciami lub piętami. Jest to szczególne przydatne w przypadku pań, które nie potrzebują opracowania paznokci, lecz nie są usatysfakcjonowane stanem swojej skóry na stopach i chciałyby znaleźć rozwiązanie częściowe, bez konieczności płacenia za cały pedicure.

Dla większego relaksu warto połączyć pedicure i malowanie z tzw. spa na stopy, czyli szeregiem pomniejszych zabiegów wpływających na poprawę ogólnego samopoczucia. Dzięki połączeniu profesjonalnego podejścia z wysokiej jakości produktami każda Klientka może być pewna, że decydując się na takie rozwiązanie, zapewni sobie fantastyczne odprężenie.

Dla kobiet zainteresowanych opcją spa z pedicurem i nałożeniem hybryd proponujemy właśnie taki zabieg. Kilka chwil odprężenia spowodowanych pielęgnacją stopy z pewnością poprawi samopoczucie każdej Klientki, a dodatkowo, po takim zabiegu nałożymy lakier hybrydowy, co tylko pogłębi poczucie satysfakcji.

Cennik
Cena
Pedicure z odżywką90zł
Pedicure z malowaniem klasycznym100zł
Pedicure hybrydowy120zł
Pedicure częściowy60zł
Pedicure z malowaniem + spa na stopy120zł
Pedicure hybrydowy + spa na stopy140zł