Makijaż
Slider

Skomponowanie make-upu na co dzień wcale nie jest proste. Wymaga nie tylko wykorzystania odpowiednich kosmetyków oraz ich barwy, ale również umiejętności mieszania i aplikowania preparatów na twarz. A często za rano po prostu nie ma czasu na profesjonalnie wyglądający makijaż, dużo lepszym pomysłem, niż robienie go w pośpiechu, jest po prostu wizyta w naszym salonie.

Sylwester, bal karnawałowy, wesele czy półoficjalnie spotkanie znajomych z pracy – nieważne, jaka to okazja, każdej Klientce zagwarantujemy makijaż na najwyższym poziomie, który okaże się idealnym uzupełnieniem każdej stylizacji. Wykorzystamy nie tylko efektowne kolory, lecz odpowiednio je ze sobą połączymy, uwydatniając wszystkie atuty twarzy i maskując jej drobne niedoskonałości.

Nie da się ukryć, że taka okazja jak ślub nie zdarza się często. Wiele kobiet z utęsknieniem wyczekuje go już od najmłodszych lat, dlatego gwarantujemy, że staniemy na wysokości zadania. W oparciu o indywidualne życzenia i oczekiwania każdej Klientki dostosujemy określone kosmetyki, barwy oraz sposób ich mieszania – niezależnie od tego, czy make-up ma być delikatny i subtelny, czy bardziej intensywny i zauważalny na pierwszy rzut oka.

Nie zawsze wiadomo, czy akurat dany makijaż pasuje, chcąc się jeszcze pozastanawiać i mieć świeży ogląd podczas podejmowania ostatecznej decyzji, warto zrobić makijaż próbny. Przyjrzeć się dokładnie wszystkim szczegółom, zwrócić uwagę na sposób uwydatniania korzystnych elementów twarzy i jego barwę. Lepiej sprawdzić wszystkie rozważane opcje, niż następnie żałować, kiedy nadejdzie już wielki dzień.

Bezpłatny makijaż wykonywany po zabiegach twarzy wliczony jest w koszty. Kobiety przychodzące do nas z doskonałymi makijażami nie chcą przecież wychodzić bez niego. Dlatego nie fair byłoby liczyć za tę usługę dodatkowo. Gwarantujemy doskonale dopasowany make-up, który zachwyci każdą Klientkę.

Kępki rzęs przyklejane do tych prawdziwych potrafią w cudowny sposób optycznie powiększyć oczy, nadać im dużo większego charakteru i aury tajemniczości. Doskonale komponują się z intensywniejszymi makijażami. To także doskonała metoda uzupełniająca drobne niedoskonałości w oprawie oczu, jest więc wykorzystywana jako mocny akcent podkreślający świetnie skomponowany makijaż.

Cennik
Cena
Makijaż dzienny70zł
Makijaż okazjonalny100zł
Makijaż ślubny120zł
Makijaż próbny110zł
Makijaż po zabiegubezpłatny
Kępki rzęs - 1szt2zł