makijaż permanentny
Slider

W przypadku kobiet o nieco rzadszych lub jaśniejszych brwiach nieustanne robienie i poprawianie nałożonego na nich makijażu może być męczące i kłopotliwe. Aby zażegnać ten problem na dłuższy czas, nie tracąc przy tym na fantastycznych rezultatach, warto zdecydować się na permanentny makijaż brwi. Technika ombre pozwala osiągnąć wrażenie lekkości i delikatności, dzięki mniej podkreślonymi przodami brwi, z kolei wariant pudrowy opiera się na lekkości pigmentacji, co również daje przyjemny dla oka, subtelny efekt.

Podstawową zaletą tej metody jest możliwość uzyskania perfekcyjnego kształtu samej brwi, a także nadanie jej pożądanej barwy. Technika ta doskonale wygląda nawet w przypadku bardzo przerzedzonych brwi lub nawet ich braku. Wykorzystanie cieniowania nadaje brwi niezwykle realistyczny wygląd, co z pewnością usatysfakcjonuje każdą Klientkę.

Chociaż makijaż permanentny utrzymuje się na twarzy naprawdę długo, to prędzej czy później jego efekty przestaną być tak widoczne, jak po wyjściu z salonu. Wtedy należy ponowić zabieg. Przed upływem roku korekta nie będzie zbyt czasochłonna, opiera się bardziej na subtelnym wykończeniu, dzięki czemu jest też znacznie tańsza.

Kiedy minie okres 12 miesięcy to makijaż permanentny rzeczywiście potrzebuje większego uzupełnienia oraz uwagi. W dalszym ciągu można go wzmocnić i działać na jeszcze widocznych elementach, jednak przez wgląd na większą czasochłonność i wykorzystanie większej liczby kosmetyków, jego cena różni się od analogicznego zabiegu wykonywanego przed upływem roku.

Charakterystyczne kreski podkreślające oczy to niesłabnący trend w makijażu. Decyduje się na nie mnóstwo kobiet. Nic zresztą dziwnego, proste kreseczki potrafią znacząco podkreślić oczy, nadać im charakter i optycznie zwiększyć ich rozmiar. Codzienne robienie ich jednak może być nieco kłopotliwe, dlatego warto od razu zdecydować się na makijaż permanentny.

Kreska górna nadaje oczom charakterystycznego obramowania, dzięki czemy przenetują się one znacznie lepiej, pełniej. To świetna metoda uzupełniająca każdy make-up oraz nadająca oczom niezwykłego charakteru oraz aury tajemniczości.

W połączeniu z kreską górną, metoda ta tworzy znakomicie wyglądające obramowanie oczu, co nadaje im optycznie większych rozmiarów. Można jednak zdecydować się wyłącznie na samą kreskę dolną, co również podkreśli linię oczu.

Każdej kobiecie zależy na pełnych i podkreślonych ustach, jednak codziennie nakładanie szminki potrafi być uciążliwe. Makijaż permanentny ust w stylu ombre nie dość, że podniesie atrakcyjność ust, to jeszcze dodatkowo nada im fantastycznej głębi.

Cennik
Cena
Makijaż brwi ombre/ pudrowa1100zł
Makijaż permanentny brwi metoda cieniowania950zł
Uzupełnienie brwi przed upływem roku30% wartości
Uzupełnienie brwi po upływie roku70% wartości
Makijaż kreski dekoracyjne górne700zł
Makijaż permanentny kreska górna600zł
Makijaż permanentny kreska dolna400zł
Makijaż permanentny ust ombre1000zł